טיפים ומאמרים

טיפים ומאמרים

שירותי מחשוב לעסקים

בעידן בו מערכות המחשוב והרשת משמשות לניהול הפעילות השוטפת בעסק, תכנון נכון ותחזוקה נכונה ושוטפת שלהן יסייעו לתפעול יעיל של עסקים קטנים וגדולים. חברת RVM Systemsמעניקה שירותי מחשוב לעסקים מזה שני עשורים ברמת החומרה, שרתים, ביצוע פרוייקטים, שירותי ענן, תמיכה ותוכנה. אילו שירותים תוכלו למצוא אצלנו?

אם חשבתם שתוכנות הכופר כבר שייכות להיסטוריה, מצטערים "להרוס את החגיגה" ... האמת היא שמספר ההתקפות על מחשבים באמצעות כופר רק הולך ועולה, והמתקפות הופכות למתוחכמות יותר. הסיבה שאתם אולי שומעים עליהן פחות, היא פשוט שהן הפכו לדבר שבשגרה.

באוקטובר האחרון גילה חוקר אבטחה בלגי פרצת אבטחה קריטית בפרוטוקול WPA2 שמטרתו היא לאבטח תקשורת אינטרנט אלחוטית. יכול להיות שהפרצה קיימת גם אצלכם?

סקצ'אפ, תוכנת המידול בתלת מימד הפופולארית והאינטואיטיבית, שוחררה בגרסת 2018. הגרסה החדשה כוללת חידושים ושיפורים רבים בביצועים, ויכולת לשתף מידע על פרויקטים בהתאם לתקני BIM. לצד שיפורים רבים במודול LayOut ליצירת רישומים.

שלום, אני אולג מנחל.

כבר 20 שנים אני מנהל את מחלקת ה- CAD בחברת אר.וי.אם מערכות.

למי שלא מכיר – אר.וי.אם היא החברה המובילה בישראל למתן שירותי מחשוב ופתרונות CAD  למשרדים ויועצים בענף הבניה. מעל 20 שנה אנו כבר פותרים בעיות במשרדי תכנון בישראל. 20 שנה...

אז מה למדנו מכם ב – 20 השנים האחרונות?

רוצה פרטים נוספים?
מלא פרטים בטופס ונציג RVM ייצור אתך קשר בהקדם!
 
 
intel
microsoft
eset
symantec
bricscad
alconsoft
nuance
ibm