טיפים ומאמרים

טיפים ומאמרים

עולם אבטחת המידע נמצא תמיד במירוץ של חתול ועכבר. פושעי הרשת כל הזמן מחפשים שיטות ודרכים חדשות לתקוף אותנו ולהוציא אל הפועל מתקפות כופר זדוניות, ומצד שני הרשויות וחברות האבטחה מנסות לפתח את הטכנולוגיות שיעצרו, או לכל הפחות יעכבו אותם.

ביום יום מערכת המחשוב שלך פועלת בצורה חלקה. הלקוחות מקבלים שירות מהיר, העובדים מרוצים והעסק מתקתק כמו שעון שוויצרי. אבל מה קורה במקרה של תקלת שרת? אובדן חומר? מתקפת סייבר? וירוס כופר?

האם העסק שלך מוכן? האם אתה יודע מה לעשות? והכי חשוב - תוך כמה זמן תוכל לחזור לעבודה תקינה - במינימום נזק?

בדוק עכשיו!

סקצ'אפ היא תוכנת המידול בתלת-מימד הפופולארית ביותר בקרב אדריכלים בארץ ובעולם. אם אתם מוותיקי המשתמשים אתם ודאי זוכרים שבעבר מודל הרישוי היה חינמי, אבל היום המצב שונה. זה מה שאתם צריכים לדעת:

שירותי מחשוב לעסקים

בעידן בו מערכות המחשוב והרשת משמשות לניהול הפעילות השוטפת בעסק, תכנון נכון ותחזוקה נכונה ושוטפת שלהן יסייעו לתפעול יעיל של עסקים קטנים וגדולים. חברת RVM Systemsמעניקה שירותי מחשוב לעסקים מזה שני עשורים ברמת החומרה, שרתים, ביצוע פרוייקטים, שירותי ענן, תמיכה ותוכנה. אילו שירותים תוכלו למצוא אצלנו?

אם חשבתם שתוכנות הכופר כבר שייכות להיסטוריה, מצטערים "להרוס את החגיגה" ... האמת היא שמספר ההתקפות על מחשבים באמצעות כופר רק הולך ועולה, והמתקפות הופכות למתוחכמות יותר. הסיבה שאתם אולי שומעים עליהן פחות, היא פשוט שהן הפכו לדבר שבשגרה.

רוצה פרטים נוספים?
מלא פרטים בטופס ונציג RVM ייצור אתך קשר בהקדם!
 
 
intel
microsoft
eset
symantec
bricscad
alconsoft
nuance
ibm