טיפים ומאמרים

תתפלאו! אפשר להחליף שרת במשרד בלי להפריע לעבודה השוטפת - כך עשינו את זה במשרד פרי-דוידוביץ אדריכלים

'פרי-דוידוביץ אדריכלים' הוא אחד ממשרדי האדריכלות והעיצוב המובילים בישראל. מאז הקמתו ב- 1988 המשרד הוביל מגוון רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל, ומועסקים בו כ- 20 עובדים.

כמו החברה, גם השרת במשרדי פרי-דוידוביץ כבר נחשב לוותיק בתחומו. אך בניגוד למשרדי אדריכלות שרתים אינם משתבחים עם הגיל, ומגיע היום שבו צריך להוציא אותם לפנסיה...

בנוסף, עם התרחבות הפעילות העסקית, דרישות החומרה של הגרסאות החדשות של תוכנות השרטוט והגידול במספר העובדים היה ברור שהגיע הזמן להתקדם לשרת מהיר יותר ובעל נפח אחסון גדול יותר.

מקדימים תרופה למכה

בפרי-דוידוביץ חושבים קדימה, הם לא המתינו שהשרת הישן ישבוק חיים באמצע יום העבודה, אלא פנו אלינו למהלך מסודר ומנוהל של שדרוג השרת הישן בחדש. וכך הגענו למשרדי פרי-דוידוביץ אדריכלים ליום שלם של עבודה והחלפה מדורגת של השרת וכל זאת מבלי לפגוע בעבודה השוטפת של המשרד שהתנהלה, כמעט, ללא הפרעות.

במשרדי פרי-דוידוביץ הותקן שרת Lenovo מתקדם, עליו מותקנת מערכת הפעלה Windows Server 2012. השרת מריץ 2 שרתים וירטואליים במקביל - לקבצים ולדואר אלקטרוני.

גיל נודלמן, מנהל השירות ב RVM מפרט: "שרת כזה מכיל 2 ספקי כח שעובדים במקביל לצורך שרידות. יש לו 7 דיסקים קשיחים נשלפים שניתן להחליף בקלות ובמהירות במקרה של תקלה, מבלי לפרק או לכבות את השרת.

כמו כן, לשרת סנסורים רבים שמאפשרים לנו לנטר את השרת מרחוק בהיבטים של מתח, טמפרטורה, מאווררים ועוד, ומערכת ניהול מתקדמת שמאפשרת לנו להתחבר לשרת גם כשהוא כבוי (לדוגמא אחרי הפסקת חשמל) על מנת להדליקו.

הסוד של החלפת שרת במינימום הפרעה ללקוח הוא בעבודה המקדימה. אנחנו עובדים על השרת במעבדה ומכינים כל מה שאפשר מראש, מבצעים את העתקת החומר במקביל לעבודה השוטפת ואז עוצרים את העבודה לדקות בודדות רק כדי לבצע את ההחלפה בפועל".

ומה אומר הלקוח?

"חשוב לי למסור המון תודה לסשה על יום ארוך ואינטנסיבי אצלנו במשרד אתמול.
תענוג לעבוד איתו. הוא מקצועי, אכפתי ואדיב. עם הרבה סבלנות!
כל החילופים בוצעו בהצלחה.
תודה!"

ליהי עין גדי-דוידוביץ,
פרי דוידוביץ אדריכלים

ראו כאן מה עוד מספרים עלינו הלקוחות שלנו

אנחנו עומדים לרשותכם

שוקלים להחליף שרת בקרוב? זקוקים לפתרונות תשתית או תקשורת? אנשי מחלקת התשתיות המחשוב וה-IT שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה.
לפרטים נוספים לחצו כאן

רוצה פרטים נוספים?
מלא פרטים בטופס ונציג RVM ייצור אתך קשר בהקדם!
 
 
intel
microsoft
eset
symantec
bricscad
alconsoft
nuance
ibm