טיפים ומאמרים

היום ניתן לראות את הפופולאריות ההולכת וגדלה של שירותי ענן לעסק. מדובר על אחד השירותים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם, מאחר ושירות ענן לעסקים נחשב לשירות חשוב וחיוני שיכול לסייע לכל סוג של חברה, ארגון או בית עסק. אנו בחברת RVM נשמח לספק לכם מגוון רחב של שירותי ענן לעסקים, במטרה לקדם ולפתח את העסק שלכם. חברות ועסקים מכל סוג יכולים להרוויח רבות משימוש בשירותי ענן מתקדמים, מאחר ומדובר על שירות המאפשר לעבוד מכל מקום ובכל זמן, תוך כדי קבלת גישה חופשית לכל המידע ולכל הקבצים של העסק.

שירותי ענן לעסקים

מה חשוב לדעת לגבי שירותי ענן לעסקים?

קודם כל, חשוב להדגיש כי הקמת שירותי ענן לעסקים תספק רמה גבוהה במיוחד של אבטחה, דבר שיכול להעניק שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר עבור כל סוג של עסק. שירותי הענן מאפשרים לגבות באופן שוטף את כל המידע הרגיש של העסק, דבר שמאפשר לבעל העסק את האפשרות לגשת למידע שלו, גם במקרה של ווירוס או תוכנה זדונית, שהשתלטה על המחשבים שלו. ניתן למשל ליהנות מחבילות אופיס 365 בענן לעסקים, המספקות רמה גבוהה של אבטחה לצד התאמה אישית לצרכים ולרצונות של בעל העסק. בצורה כזו, ניתן לגשת לכל היישומים של חברת מיקרוסופט מכל מקום ומכל מכשיר, כולל טאבלטים וטלפונים ניידים. באמצעות סנכרון בין כל המכשירים המחוברים לחבילת האופיס 365, ניתן להבטיח עבודה רציפה מכל מקום ובכל זמן. הדבר נכון למשל, עבור עובדים שבוחרים לעבוד מהבית או לחילופין, עובדים שנשלחו לפגישות עבודה בחו"ל.

שירות ענן לעסקים שכל אחד חייב להכיר

מעבר ליתרונות הרבים של אופיס 365 ניתן היום ליהנות ממבחר רחב של שירותי ענן לעסקים, שיכולים לשדרג משמעותית את ההתנהלות היומיומית של העסק. כדאי להכיר למשל את האופציה של אנטי וירוס בענן, אשר מאפשר ניהול מקצועי ויעיל של מערכת אנטי וירוס. המערכת מסוגלת לבצע בענן תפקיד חיוני ובכך להפחית באופן משמעותי את רמת העומס על שרתי הארגון ולשפר את רמת ההגנה הארגונית. מעבר לכך, המערכת מספקת הגנה מושלמת על כל מחשבי העסק ומגנה עליו מפני ווירוסים, תוכנות זדוניות ותוכנות כופר. המערכת מתעדכנת באופן קבוע ובכך מספקת את ההגנה האידיאלית ביותר למחשבי הארגון. שירות מתקדם של סינון דואר (אנטי ספאם), אשר מסוגל לסנן באופן אוטומטי את כל דואר הזבל המגיע לארגון. שירות של גיבוי בענן מסוגל לגבות באופן אוטומטי את כל הקבצים ואת כל המידע של העסק וכמובן לשחזר את המידע המאובטח במידת הצורך. כמו כן, כדאי להכיר את ClouDrive המיועד לצורך שיתוף קבצים בענן ואת BIM 360 המהווה פלטפורמה מומלצת לצורך ניהול פרויקטים עבור ענף הבנייה.

אנו בחברת RVM נשמח לספק לכם שירותי ענן לעסק ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה אישית לצרכים שלכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

 

השאירו פרטים כאן ומומחה פתרונות שלנו יחזור אליכם
אנא הזן שם מלא
אנא הזן דוא"ל חוקי
אנא הזן טלפון מלא כלל קידומת
אנא הזן שם חברה
Invalid Input
Invalid Input
5