ההשתלטות הטכנולוגית על החיים שלנו קיימת כבר עשורים, בהם הספקנו לאסוף כמות גדולה מאוד של תמונות, מסמכים, קבצים מסוגים שונים ועוד.

בין אם מדובר באנשים פרטיים או בעסקים גדולים וקטנים, כמות החומר הדיגיטלי היא עצומה.

לא מדובר רק על הקלסרים ועותקים הקשיחים, אלא על עותקים דיגיטליים ומסמכים בשלל רחב של פורמטים.

הרבה מאוד מהחומרים הללו חשובים לנו, הן מבחינה פרטית והן מבחינה עסקית. חלקם קריטיים מבחינה משפטית, את חלקן אנחנו רוצים לשמור ואת חלקם אנחנו חייבם לשמור.

איומים שונים כמו תקלות תוכנה, חומרה ווירוסי כופר מאיימים לפגוע בקבצים השמורים באופן מקומי על דיסקים קשיחים מקומיים מסוגים שונים.

אופציות פיזיות כמו דיסקים קשיחים ניידים ודיסק און קי הוכיחו את עצמן כבעייתיות, שכן הן עלולות להיהרס ולהינזק בדיוק כמו הדיסק הקשיח שעל המחשב.

לכן, השלב הבא והנוכחי הוא המתקדם והיעיל ביותר – שירותי גיבוי בענן. היום אין ספק שגיבוי על דיסקים חיצוניים הוא מצוין, הוא לא יכול להיות הגיבוי היחיד ויש להשלימו באמצעות שירות גיבוי בענן.

שירות גיבוי בענן הוא פתרון אידיאלי שכן הוא מביא איתו כמות גדולה של יתרונות.

גיבוי שרתים לענן מתבצע אוטומטית מדי לילה ולא נדרשת התערבות אנושית, הוא מאוחסן מחוץ למשרד וכך לא נדרשת הוצאת מדיות גיבוי החוצה, הסבירות של תקלה במערכת הענן ובמשרד בו זמנית היא נמוכה מאד, וניתן להגדיל את הנפח באופן בלתי מוגבל.

עיסוק טריוויאלי

  • ניתן להעלות לענן כל סוג של קובץ, בכל פורמט ובמהירות גבוהה (בתלות ברוחב הפס)
  • ההתקנה וההטמעה של גיבוי שרתים לענן, מהירה מאוד
  • הגיבוי הראשוני לוקח מספר ימים ולאחר מכן מדי לילה מגובים רק שינויים
  • השימוש בגיבוי ענן בעסקים נפוץ ביותר כיום

ולאור היתרונות הרבים, אין כל ספק שהעולם צועד לכיוון הענן בצעדי ענק. למרות שאנשים פרטיים יכולים להיעזר בשירותים חינמיים של חברות הענן הגדולות, עסקים צריכים פיתרון שאופיין ובוצע כמו כפפה ליד למערכת המחשוב וה – IT.

מעוניינים גם אתם ליהנות מיתרונות של שירות גיבוי בענן?

מחפשים שירותי גיבוי ענן לעסק שלכם? אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות גיבוי, גיבוי שרתים ענן, גיבוי על מדיות שונות והקמת פרוייקטים בתחום הגיבוי לעסקים בכל סדר גודל.

אנחנו מספקים שירותי מחשוב לעסקים ומשתדלים לספק לעסק שלך סל שירותים הכולל מענה מושלם:

מכירת חומרה ותוכנה, תמיכת Help Desk, טכנאי סיסטם מקצועיים, תמיכה באתר הלקוח, אבטחת מידע, שירותים מקיפים של מעבר לענן, הקמה ותפעול של שרתים בענן, שירותי גיבוי בענן, שירותי תקשורת וטלפוניה, הקמת פרוייקטים, תשתיות תקשורת ועוד.

לצפייה בשירותי החברה, ולקבלת פרטים נוספים לחצו בכפתור, או פשוט התקשרו עכשיו ל- 072-244-2222

עוד יכול לעניין אתכם:

- מחירי גיבוי בענן