תוכנת שרטוט

תכנת השרטוט היא כלי העבודה של האדריכל, המתכנן והמעצב, היא מאפשרת את החישוב המורכב של מרכיבי הזמן, החומר והמקום בחלל, ואת התכנון שלהם, היא הוויז'ואל של התהליך, וכל משרד אדריכלות מבצע בה שימוש. אילו תוכנות שרטוט קיימות בשוק?


AutoCAD

התכנה המובילה והפופולארית, שתופסת נתח שוק של 80% מכלל משרדי האדריכלים, שבוחרים בה, מדובר בתכנה בעלות של אלפי דולרים לשנה, אשר משמשת מספר עמדות עבודה במקביל, ואשר דורשת חידוש רישיון וביצוע עדכוני גרסאות. התכנה מאפשרת תכנון קונספטואלי, שיתוף רעיונות בקלות, שרטוט בכלים פשוטים ונגישים, וייעול עבודה.

Bricscard

תכנה המקבילה ל AutoCAD ומציעה חלופה איכותית, אך זולה בעשרות מונים, ומתאימה למשרדים, אשר מבקשים לייעל את סעיף עלויות התפעול. סביבת העבודה נשארת מוכרת, תואמת שרטוט ב DWG דו ממד ותלת ממד, נגישה וקלה להבנה והטמעה, תומכת בתפריטים וסרגלי כלים של AutoCAD  ותומכת בתכנות LSP, ARX, VLX

Sketchup

תכנת השרטוט אינטואיטיבי, כמו לשרטט בעט ונייר, המתאימה גם למערכות מקינטוש וחלונות, מאשרת ממשקים עם תוכנות שרטוט אחרות, ייצא נתונים למדפסות תלת ממד, חיתוך לייזר ועוד, הצגה גרפית בהתאמה פרופורציונאלית, אפשרויות הצגה לפי חתכים, הצגה עלפי קנה מידה נבחר, סימונים גרפים, הצגת התכנית כווידאו ועוד.

רכישת רישיונות ותמיכה טכנית

כיום חברת המחשוב היא השותפה המקצועית של האדריכל והמתכנן, ולכן כאשר נדרשים להחלטה על רכישת תכנות ושירותים בתחום המחשוב, רצוי לבחור בחברה המבינה קודם כל את התעשייה, את הדרישות  ומספקת קשת של שירותים החל משירותי תמיכה והדרכה, כולל הדרכות און ליין, מחוברת ומכירה היטב את עולם מערכות השרטוט, ומפתחת תכנות ייעודיות ותוספים לשיפור מערכות קיימות, מספקת שירותים משלימים כמו אחסון וגיבוי מידע בענן, אבטחת מידע, אנטי וירוס, חומרות ושירותי System תמיכה טכנית מהירה וזמינה, ומפעילה מערך נגיש לפתיחת קריאות שירות.

אר. וי. אמ מערכות מתמחה במתן פתרונות ושירותי מחשוב לעסקים - כולל ייעוץ, תכנון והקמה של רשתות מחשבים, שרתים ומערכות תקשורת, שירותי טכנאים ותמיכה. לחברתנו התמחות מיוחדת במתן שירות למשרדי אדריכלים, הנדסה ותכנון. ליצירת קשר דרך הטלפון: 072-2442222  ו/או דרך טופס צור קשר באתר.

רוצה פרטים נוספים?
מלא פרטים בטופס ונציג RVM ייצור אתך קשר בהקדם!
 
 
intel
microsoft
eset
symantec
bricscad
alconsoft
nuance
ibm